Plastové okná GEALAN

Ponúkame a zároveň garantujeme až 6 ročnú záruku na okná. Pri výrobe okien spolupracujeme so serióznymi a najlepšími firmami na trhu, preto sa môžete na Enspol jednoducho spoľahnúť.

Gealan profil

Nemecká spoločnosť GEALAN Fenster-Systeme GmbH má viac ako 43 ročné skúsenosti s vývojom a výrobou plastových profilov na okná a dvere. Profil S 8000IQ má 6 komorovú konštrukciu, čo pri konštrukčnej hĺbke 74 mm je ideálnou kombináciou.

PROFILOVÝ SYSTÉM S 8000 IQ

Profilový systém s kompletným vybavením. Šesťkomorový systém so stavebnou hĺbkou 74 mm má všetko, čo Vaše okná potrebujú: dobré tepelnoizolačné vlastnosti, účinnú zvukovú izoláciu a všetky predpoklady pre dlhú životnosť. Okná z profilového systému S 8000IQ presvedčia tiež úzkymi pohľadovými šírkami, mäkkými obrysmi, nadčasovou eleganciou, estetikou, hodnotou a lesklým povrchom. Zákazník si môže zvoliť okrem bielej aj lamináciu drevodekor alebo si vybrať zo širokej škály RAL farieb.

Gealan profil
Gealan profil
Gealan profil

DVERE NA MIERU

Domové dvere GEALAN dostanete v ľubovoľnom vyhotovení a štýle – a to vždy v najvyššej kvalite. Každý môže uskutočniť svoje vlastné nápady a zladiť domové dvere farbou i tvarom s fasádou svojho domu.Gealan Konštrukčný systém ponúka možnosť výroby všetkých základných typov dverí, od jednoduchých balkónových dverí cez vnútorné dvere až po masívne vstupné dvere a to v jednokrídlovom aj v dvojkrídlovom prevedení. Dvere sa môžu otvárať dovnútra aj von. Dverná výplň sa dá skonštruovať s profilov systému s využitím rôznych typov skiel a doplnkov alebo jednoducho vybrať z katalógu hotových výplní.

Závesy sú pripevnené až do výstuh krídlových a rámových profilov. Vďaka možnosti nastavenia v troch rovinách je možno vždy optimálne nastaviť polohu a otváranie krídla.

Statika a pevnosť dverí je zaistená použitím hliníkových alebo oceľových výstuh, ktoré sú i vo vnútri spojené pomocou zvárateľných spojovačov rohov. Tým sa dosiahne vysoká stabilita krídla a odolnosť voči deformáciám.

GU Slovensko, s.r.o.

Podniková skupina Gretsch-Unitas pozostáva z viac ako 50 výrobných a predajných spoločností v 35 krajinách. Medzinárodné špičkové značky GU (stavebné kovania), BKS (zámky, uzamykacie systémy) a FERCO (stavebné kovania) Vám ponúkajú "Náskok so systémom".

Princíp centrálneho uzáveru

Šikovné technické riešenia, ktoré súhrnne tvoria inteligentný systém: všetky komponenty centrálneho uzáveru sú navzájom precízne zosúladené a boli projektované s cieľom zjednodušiť výrobu, montáž a obsluhu.

Skupina GU ponúka systém kovania od otváravo-sklopných okien cez kyvné a otočné okná až po posuvno-sklopné dvere a posuvne-skladacie dvere. Niekoľkými prídavnými komponentmi sa okrem toho dajú realizovať ďalšie osobitné tvary, ako napríklad polkruhový oblúk, zložený oblúk alebo lomený oblúk.

Popri komfortnom otváraní a zatváraní zohráva dôležitú úlohu aj bezpečnosť proti vlámaniu. Prevedenie centrálneho uzáveru je vždy rovnaké, nezávisle od triedy bezpečnosti – od základnej bezpečnosti po odskúšané triedy ochrany proti vlámaniu, RC1 a RC2. Konfigurácia tried odolnosti je realizovaná predovšetkým na základe výberu rozličných uzatváracích platničiek.

TEPELNOIZOLAČNÉ SKLO

Tepelnoizolačné sklo sa skladá z dvoch alebo troch tabúľ skla, z ktorých jedno alebo dve sklá obsahujú pokovovanú vrstvu ClimaGuard. Sklom uniká vždy určité množstvo tepla z vykurovaných miestností. Ani u iných materiálov to nie je inak. V posledných rokoch prešiel vývoj tepelnoizolačných skiel veľmi rýchlym rozvojom a emisivita en týchto skiel sa dostala na najnižšiu možnú fyzikálnu hodnotu 0,01.

Táto nová generácia tepelnoizolačných skiel udržuje v dome teplo. Pre majiteľov týchto skiel to znamená výrazné zníženie nákladov na vykurovanie a vylepšenie prostredia vašej domácnosti bude bez chladných zón. Znamená to však mimoriadne veľké úspory energie, spojenej so znížením emisie plynov vzniknutých pri spaľovaní – oxidu uhličitého a siričitého. Podobný účinok, ako má katalyzátor v aute, má tepelnoizolačné sklo v dome: citeľne zlepšuje životné prostredie.

Tepelnoizolačné sklá ochraňujú a šetria životné prostredie, šetria náklady na vykurovanie a zaisťujú príjemné prostredie bytu. Optická priehľadnosť skla ClimaGuard je porovnateľná s nepokovaným sklom to znamená že je optimálne využité denné svetlo. Vysoký index podania farieb a farebná neutrálnosť, ponúka maximálnu pohodu bývania s presvedčivou transparentnosťou.

Pôsobivé vlastnosti - Pôsobivým dosiahnutím Ug hodnoty = 1,1 W/(m2K) podľa nových náročných EN noriem, dovoľuje sklu ClimaGuard Premium dosiahnuť teoretickú optimálnu úroveň termálnej izolácie v praktických aplikáciách. Súčasne sú dosahované všetky moderné požiadavky energetický úsporných opatrení. Nezvyčajne vysoké g = hodnota 63 % umožňuje použitie bezplatnej solárnej energie k získaniu pozitívnej energetickej bilancie v dome.

Dôležitá rada - Príliš vysoká hodnota g má však svoje nevýhody: energetický zisk dosiahnutý slnečným žiarením znamená ohrievanie. Zvlášť v lete je preto výhodnejšia menšia hodnota g, zatiaľ čo v tmavých jesenných a zimných mesiacoch sa zákazník častejšie rozhoduje pre sklo s hodnotou g väčšou.

Kontakt

ENspol

Brezenská 6

97701 BREZNO

048 / 619 89 34

0910 957 626

enspolsk@gmail.com

Prečo si vybrať ENspol

TRADÍCIA

SKÚSENOSTI

KVALITA

KOMPLEXNOSŤ

ZODPOVEDNOSŤ

BEZPEČNOSŤ

ČESTNÉ VYSTUPOVANIE

Ako nás nájdete