OMIETKY WEBER

...

Weberpas akrylátová

Jednoducho spracovateľná, umývateľná, tenkovrstvová omietka vyrobená na báze akrylátovej živice. Pripravená na priame použitie na podkladný náter weber 700. Odolnejšia voči poveternostným podmienkam a vyzretosti podkladu počas realizácie. Používa sa na vytvorenie farebnej povrchovej úpravy na jadrových omietkach a tepelnoizolačnom kontaktnom systéme (ETICS). Môže byť použitá do exteriéru aj interiéru.

...

Weberpas silikátová

Jednoducho spracovateľná, umývateľná, tenkovrstvová omietka vyrobená na báze vodného skla. Pripravená na priame použitie na podkladný náter weber 700. So zvýšenou difúziou vodných pár. Používa sa na vytvorenie farebnej povrchovej úpravy na jadrových omietkach a tepelnoizolačnom kontaktnom systéme (ETICS). Môže byť použitá do exteriéru aj interiéru.

...

Weberpas exclusive

Jednoducho spracovateľná, umývateľná, tenkovrstvová omietka vyrobená na báze silikónových živíc. Pripravená na priame použitie na podkladný náter weber 700. Vysoko paropriepustná. Používa sa na vytvorenie farebnej povrchovej úpravy na jadrových omietkach a tepelnoizolačnom kontaktnom systéme (ETICS). Môže byť použitá do exteriéru aj interiéru.

...

Weberpas clean nano

Jednoducho spracovateľná umývateľná, tenkovrstvová omietka vyrobená na báze silikónových živíc a vodného skla. Pripravená na priame použitie na podkladný náter weber 700. Vysoko paropriepustná omietka. Používa sa na vytvorenie farebnej povrchovej úpravy na jadrových omietkach a tepelnoizolačnom kontaktnom systéme (ETICS). Môže byť použitá do exteriéru aj interiéru.

...

Weberpas topdry

Jednoducho spracovateľná, umývateľná, hydrofilná, tenkovrstvová omietka šetrná k životnému prostrediu. Pripravená na priame použitie na podkladný náter weber 700. Hydrofilita omietky zabraňuje kondenzácii a zadržovaniu vody na povrchu, čím zamedzuje rastu mikroorganizmov. Bez biocídnych prísad pre ochranu fasády. Používa sa na vytvorenie farebnej povrchovej úpravy na jadrových omietkach tepelnoizolačnom kontaktnom systéme (ETICS). Môže byť použitá do exteriéru aj interiéru.

...

Weberpas aquaBalance

Jednoducho spracovateľná, hydrofilná, umývateľná omietka, maximálne ekologická bez biocídov. Je pripravená k priamemu požitiu so systémovým penetračným náterom weber 700.Prirodzená, trvalá ochrana povrchu fasády, proti pôsobeniu mikroorganizmov. Používa sa na vytvorenie farebnej povrchovej úpravy na jadrových omietkach a ETICS. Vhodná na použitie do exteriéru a interiéru.

...

Weber pas nova S

Jednoducho spracovateľná, umývateľná omietka vyrobená na báze silikónových živíc. Je pripravená na priame použitie na penetračný náter weber 700. Omietka plní funkciu ochrany stavby pred poveternostnými vplyvmi, na farebné a štrukturálne stvárnenie nových fasád alebo rekonštrukciách, modernizáciách a renováciách.

Kontakt

ENspol

Brezenská 6

97701 BREZNO

048 / 619 89 34

0910 957 626

enspolsk@gmail.com

Prečo si vybrať ENspol

TRADÍCIA

SKÚSENOSTI

KVALITA

KOMPLEXNOSŤ

ZODPOVEDNOSŤ

BEZPEČNOSŤ

ČESTNÉ VYSTUPOVANIE

Ako nás nájdete